arrowUp
+420 606 610 815
stolarinterier@centrum.cz

Poradenství v oblasti nemovitostí

Interiéry na klíč

Na základě architektonického návrhu kompletní organizace zařízení celého interiéru nebo dohodnuté části: sádrokartonové příčky, malování, podlahy, dlažba, koberce, podhledy, osvětlení, žaluzie, garnýže, závěsy, instalace spotřebičů, židle atd.

Samozřejmostí je spolupráce s bytovým architektem, který může zákazníkovi navrhnout design, originální zpracování, moderní trendy nebo stylové pojetí vč.  zpracování grafického návrhu a projektové dokumentace.

Na základě výběrového řízení zajistíme veškeré truhlářské práce ať již v oblasti privátní (zařízení rodinných domů a bytů) nebo komerční (kancelářské prostory). Kompletní dodávka kuchyňské linky vč. doplňků (závěsný a drátěný program, vestavné domácí spotřebiče, odsávače par – digestoře, drtiče odpadků, dřezy, vestavěné koše, výsuvy, úchytky), vestavné skříně, dveře, stoly, schodiště, celomasivní nábytek i solitérní kusy.

U komerčních interiérů zajistíme architektonické návrhy a řešení interiéru restaurací, hotelů i kancelářských prostor (vestavené příčky s použitím skla a dřeva, prodejní pulty, barové a recepční pulty, jednací stoly a zasedací místnosti)

Samozřejmostí je doprava, montáž a úklid zařizovaných prostor.

 

Odkaz:

  • Fotogalerie: Interiéry privátní
  • Fotogalerie: Interiéry komerční

 Průzkumy a monitoring trhu v oblasti nemovitostí

Provádíme monitoring trhu s nemovitostmi v České republice, na Slovensku, v Rakousku a Německu, v ostatních státech EU dle dohody. Dále provádíme mystery dle zadání klienta vč. doporučení aktuálních trendů.

 Inspekce nemovitostí

Provádíme inspekce domů nebo bytů (vč. novostaveb) při přejímce od developera, nebo před uplynutím záruční doby. Vyhnete se nepříjemnostem a vysokým nákladům za opravy.

 Inspekce bytu zpravidla zahrnuje:

  • kontrola výměry nemovitosti
  • kontrola případných klientských změn
  • kontrola technického zařízení budovy
  • kontrola hydroizolací, prověření bezpečnostních, požárních a hygienických norem, přeměření napětí elektroinstalací, měření vlhkosti
  • přeměření rovnosti povrchů a ploch, spádů a úhlů, vizuální kontrola veškerých povrchů (hledání dutých obkladů a dlažeb, prasklin, retuší, škrábanců, vrypů,kazů, různých odstínů)
  • kontrola problémových detailů (parapet, instalační šachta, uložení vany a sprchového koutu, atd.)
  • nestranné posouzení odmítané či opakující se vady, odhad nákladů na sanaci vad, zastupování v reklamačním procesu s dodavatelem
  • nad rámec běžné inspekce je možnost zajištění soudního znalce, právních služeb, akustického měření, radonového měření, termovize a termohydrografu
logo2
iconSídlo
Stolar, s.r.o.
Bedřichov 167
543 51 Špindlerův Mlýn
DIČ 003-26712695
iconstolarinterier@centrum.cz